P600-1-125-35-FP-i208
- Артикул производителя:
- P600-1-125-35-FP-i208
- Производитель/Бренд:
- Primax
- Краткое описание:
- Monophase 208-240VAC 50/60hz inp
- Производитель :
- Primax
- Категория товара :
- Battery Chargers
- Battery Cell Size :
- Battery Chemistry :
- Charge Current - Max :
- 35A
- Charge Time :
- Features :
- Mounting Type :
- Wall Mount
- Number of Cells :
- Power - Max :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- Termination Style :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 208V
- Voltage - Nominal :
- 125V