P600-1-48-35-FP-i120
- Артикул производителя:
- P600-1-48-35-FP-i120
- Краткое описание:
- Monophase 120VAC 50/60hz input,
- Charge Current - Max :
- 35A
- Voltage - Input :
- 120V
- Voltage - Nominal :
- 48V