SCC110020160R
- Артикул производителя:
- SCC110020160R
- Производитель/Бренд:
- Victron Energy
- Краткое описание:
- VICTRON SMARTSOLAR 10020 48V SOL
- Производитель :
- Victron Energy
- Категория товара :
- Battery Chargers
- Battery Cell Size :
- Battery Chemistry :
- Charge Current - Max :
- Charge Time :
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Cells :
- Power - Max :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5.16" L x 3.88" W x 2.52" H (131.00mm x 98.60mm x 64.00mm)
- Termination Style :
- Type :
- Solar Charger
- Voltage - Input :
- Voltage - Nominal :
- 100V