BPC120731104R
- Артикул производителя:
- BPC120731104R
- Краткое описание:
- VICTRON BLUE SMART IP65 12V 7A B
- Battery Cell Size :
- 12V
- Size / Dimension :
- 7.68" L x 3.66" W x 1.77" H (195.00mm x 93.00mm x 45.00mm)
- Termination Style :
- NEMA 1-15P
- Voltage - Input :
- 120V
- Voltage - Nominal :
- 12V