BPC240515106
- Артикул производителя:
- BPC240515106
- Краткое описание:
- VICTRON BLUE SMART IP67 24V 5A B
- Battery Cell Size :
- 24V
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Size / Dimension :
- 2.36" L x 8.31" W x 3.35" H (60.00mm x 211.00mm x 85.00mm)
- Termination Style :
- NEMA 5-15P
- Voltage - Nominal :
- 24V