NPB-120-12TB
- Артикул производителя:
- NPB-120-12TB
- Производитель/Бренд:
- MEAN WELL USA Inc.
- Краткое описание:
- BATT CHRG DESKTP 10.5-15.2V 6.8A
- Производитель :
- MEAN WELL USA Inc.
- Категория товара :
- Battery Chargers
- Battery Cell Size :
- Battery Chemistry :
- Lead Acid, Lithium-Ion
- Charge Current - Max :
- 6.8A
- Charge Time :
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Cells :
- 1
- Power - Max :
- 120W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Type :
- Desktop
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
- Voltage - Nominal :
- 10.5V ~ 15.2V