TP-BC48-120
- Артикул производителя:
- TP-BC48-120
- Производитель/Бренд:
- Tycon Systems Inc.
- Краткое описание:
- BATT CHARGER DESKTOP 57.6V 2.15A
- Производитель :
- Tycon Systems Inc.
- Категория товара :
- Battery Chargers
- Battery Cell Size :
- 48V
- Battery Chemistry :
- Lead Acid
- Charge Current - Max :
- 2.15A
- Charge Time :
- Features :
- LED Indicator
- Mounting Type :
- Desktop
- Number of Cells :
- 1
- Power - Max :
- 120W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 6.80" L x 2.90" W x 1.40" H (172.72mm x 73.66mm x 35.56mm)
- Termination Style :
- Wire Leads
- Type :
- Desktop
- Voltage - Input :
- 100 ~ 240VAC
- Voltage - Nominal :
- 57.6V