U280-C02-45W-1B
- Артикул производителя:
- U280-C02-45W-1B
- Производитель/Бренд:
- Tripp Lite
- Краткое описание:
- BATT CHRGR USB AUTO ADAPTER 3A
- Производитель :
- Tripp Lite
- Категория товара :
- Battery Chargers
- Battery Cell Size :
- Battery Chemistry :
- Mobile Devices
- Charge Current - Max :
- 3A
- Charge Time :
- Features :
- Mounting Type :
- Auto Socket
- Number of Cells :
- 2
- Power - Max :
- 45W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- Termination Style :
- USB A Receptacle, USB C Receptacle
- Type :
- USB Auto Adapter
- Voltage - Input :
- 12V