ENC-240-24
- Артикул производителя:
- ENC-240-24
- Производитель/Бренд:
- MEAN WELL USA Inc.
- Краткое описание:
- BATT CHARGER DESKTOP 24V 8A
- Производитель :
- MEAN WELL USA Inc.
- Категория товара :
- Battery Chargers
- Battery Cell Size :
- 24V
- Battery Chemistry :
- Lead Acid, Lithium-Ion
- Charge Current - Max :
- 8A
- Charge Time :
- Features :
- LED Indicator
- Mounting Type :
- Desktop
- Number of Cells :
- 1
- Power - Max :
- 230W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 7.56" L x 7.01" W x 1.96" H (192.0mm x 178.0mm x 49.8mm)
- Termination Style :
- Terminal Block
- Type :
- Desktop
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264VAC
- Voltage - Nominal :
- 24V