PCLFP20-12.8SP M5
- Артикул производителя:
- PCLFP20-12.8SP M5
- Производитель/Бренд:
- ZEUS Battery Products
- Краткое описание:
- BATT LIFEPO4
- Производитель :
- ZEUS Battery Products
- Категория товара :
- Batteries Rechargeable (Secondary)
- Battery Cell Size :
- Battery Chemistry :
- Lithium Iron Phosphate
- Capacity :
- 20Ah
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 7.13" L x 3.03" W x 6.61" H (181.1mm x 77.0mm x 167.9mm)
- Termination Style :
- Bolt, M5
- Voltage - Rated :
- 12.8 V