PCLFP8-12.8SP F2
- Артикул производителя:
- PCLFP8-12.8SP F2
- Производитель/Бренд:
- ZEUS Battery Products
- Краткое описание:
- BATT LIFEPO4
- Производитель :
- ZEUS Battery Products
- Категория товара :
- Batteries Rechargeable (Secondary)
- Battery Cell Size :
- Battery Chemistry :
- Lithium Iron Phosphate
- Capacity :
- 8Ah
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5.94" L x 2.56" W x 3.58" H (150.9mm x 65.0mm x 90.9mm)
- Termination Style :
- Spade, .187" and .250" (4.7mm and 6.3mm)
- Voltage - Rated :
- 12.8 V