LI21700JS1S1P+PCM+2 WIRES 70MM
- Артикул производителя:
- Производитель/Бренд:
- Jauch Quartz
- Краткое описание:
- BATT LITH ION 21700 W/LEADS
- Производитель :
- Jauch Quartz
- Категория товара :
- Batteries Rechargeable (Secondary)
- Battery Cell Size :
- Battery Chemistry :
- Lithium-Ion
- Capacity :
- 4.753Ah
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.87" Dia x 2.95" H (22.0mm x 75.0mm)
- Termination Style :
- Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 3.6 V