ER10450-700
- Артикул производителя:
- ER10450-700
- Производитель/Бренд:
- PKCELL
- Краткое описание:
- ER10450 700MAH 3.6V (LI SOCL2)
- Производитель :
- PKCELL
- Категория товара :
- Batteries Non-Rechargeable (Primary)
- Battery Cell Size :
- AAA
- Battery Chemistry :
- Lithium Thionyl Chloride
- Capacity :
- 700mAh
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.41" Dia x 1.77" H (10.5mm x 45.0mm)
- Termination Style :
- Button Top (Extending)
- Voltage - Rated :
- 3.6 V