TLH-2450/P
- Артикул производителя:
- TLH-2450/P
- Производитель/Бренд:
- Tadiran Batteries
- Краткое описание:
- BATTERY LITH 3.6V WAFER 24.5MM
- Производитель :
- Tadiran Batteries
- Категория товара :
- Batteries Non-Rechargeable (Primary)
- Battery Cell Size :
- Wafer, 24.5mm
- Battery Chemistry :
- Lithium Thionyl Chloride
- Capacity :
- 550mAh
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.96" Dia x 0.23" H (24.5mm x 5.8mm)
- Termination Style :
- PC Pin
- Voltage - Rated :
- 3.6 V