ER17505J-T A
- Артикул производителя:
- ER17505J-T A
- Производитель/Бренд:
- Jauch Quartz
- Краткое описание:
- BATT LITH 3.6V A
- Производитель :
- Jauch Quartz
- Категория товара :
- Batteries Non-Rechargeable (Primary)
- Battery Cell Size :
- A
- Battery Chemistry :
- Lithium Thionyl Chloride
- Capacity :
- 3.6Ah
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.69" Dia x 2.01" H (17.5mm x 51.0mm)
- Termination Style :
- Solder Tab
- Voltage - Rated :
- 3.6 V