CR17335SET-FT
- Артикул производителя:
- CR17335SET-FT
- Производитель/Бренд:
- FDK America, Inc., a member of Fujitsu Group
- Краткое описание:
- BATTERY LITHIUM 3V CR17335
- Производитель :
- Категория товара :
- Batteries Non-Rechargeable (Primary)
- Battery Cell Size :
- CR17335
- Battery Chemistry :
- Lithium Manganese Dioxide
- Capacity :
- 1.8Ah
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.67" Dia x 1.32" H (17.0mm x 33.5mm)
- Termination Style :
- PC Pin (Horizontal Mount)
- Voltage - Rated :
- 3 V