CR14250SE
- Артикул производителя:
- CR14250SE
- Производитель/Бренд:
- FDK America, Inc., a member of Fujitsu Group
- Краткое описание:
- BATTERY LITHIUM 3V CR14250
- Производитель :
- Категория товара :
- Batteries Non-Rechargeable (Primary)
- Battery Cell Size :
- CR14250
- Battery Chemistry :
- Lithium Manganese Dioxide
- Capacity :
- 850mAh
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.57" Dia x 0.98" H (14.5mm x 25.0mm)
- Termination Style :
- Button Top (Extending)
- Voltage - Rated :
- 3 V