CWR-170-50-0000
- Артикул производителя:
- CWR-170-50-0000
- Краткое описание:
- CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
- Card Thickness :
- 0.032" ~ 0.070" (0.81mm ~ 1.78mm)
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Contact Type :
- Cantilever
- Number of Positions :
- 50
- Number of Positions/Bay/Row :
- 25
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)