50119-5225J
Артикул производителя:
50119-5225J
Производитель/Бренд:
Amphenol ICC
Краткое описание:
CONN HEADER HD 225POS PCB
Производитель :
Amphenol ICC
Категория товара :
Specialized
Color :
Black
Connector Style :
High Density (HDC, HDI, HPC)
Connector Type :
Header, Male Pins
Connector Usage :
Contact Finish :
Gold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Contact Layout, Typical :
Features :
Mating Guide
Mounting Type :
Through Hole, Right Angle
Number of Columns :
75
Number of Positions :
225
Number of Positions Loaded :
All
Number of Rows :
3
Pitch :
0.100" (2.54mm)