HM2C09D20010N9
- Артикул производителя:
- HM2C09D20010N9
- Краткое описание:
- CONN RECEPT 10POS 2MM IDC
- Number of Positions :
- 10
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- 0.079" (2.00mm)