HM2C06D2C010N9LF
- Артикул производителя:
- HM2C06D2C010N9LF
- Производитель/Бренд:
- Amphenol ICC
- Краткое описание:
- CONN RECEPT 10POS 2MM IDC
- Производитель :
- Amphenol ICC
- Категория товара :
- Hard Metric, Standard
- Connector Style :
- LF 2
- Connector Type :
- Receptacle, Female Sockets
- Connector Usage :
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Number of Positions :
- 10
- Number of Positions Loaded :
- All
- Number of Rows :
- 5
- Pitch :
- 0.079" (2.00mm)