2AM154P1012-1-H
- Артикул производителя:
- 2AM154P1012-1-H
- Производитель/Бренд:
- Sullins Connector Solutions
- Краткое описание:
- CONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
- Производитель :
- Sullins Connector Solutions
- Категория товара :
- Hard Metric, Standard
- Connector Style :
- A 22
- Connector Type :
- Header, Male Pins
- Connector Usage :
- CompactPCI Hot Swap
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 154 (110 + 44 Ground)
- Number of Positions Loaded :
- All
- Number of Rows :
- Pitch :
- 0.079" (2.00mm)