HM2C06D0C010N9
- Артикул производителя:
- HM2C06D0C010N9
- Краткое описание:
- CONN RECEPT 10POS 2MM IDC
- Connector Style :
- LF 2
- Number of Positions :
- 10
- Number of Rows :
- 5
- Pitch :
- 0.079" (2.00mm)