HM2P66PD5110N9LLF
- Артикул производителя:
- HM2P66PD5110N9LLF
- Производитель/Бренд:
- Amphenol ICC
- Краткое описание:
- CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
- Производитель :
- Amphenol ICC
- Категория товара :
- Hard Metric, Standard
- Connector Style :
- AB 22
- Connector Type :
- Header, Male Pins
- Connector Usage :
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 110
- Number of Positions Loaded :
- All
- Number of Rows :
- 5
- Pitch :
- 0.079" (2.00mm)