CP2-SB110-G1-FJ
- Артикул производителя:
- CP2-SB110-G1-FJ
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Hard Metric, Standard
- Connector Style :
- B 22
- Connector Type :
- Receptacle, Female Sockets
- Connector Usage :
- CompactPCI
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Mounting Type :
- Through Hole, Right Angle
- Number of Positions :
- 110
- Number of Positions Loaded :
- All
- Number of Rows :
- Pitch :
- 0.079" (2.00mm)