62C64-1100EC
- Артикул производителя:
- 62C64-1100EC
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- CONN DIN RCPT 96POS IN-LINE GOLD
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- DIN 41612
- Connector Type :
- Receptacle, Female Sockets
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Feed Through
- Level, Class :
- 1
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Number of Positions :
- 96
- Number of Positions Loaded :
- 64
- Number of Rows :
- 3
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)