MP2-HS240-51-H
- Артикул производителя:
- MP2-HS240-51-H
- Краткое описание:
- CONN SHROUD 240POS PCB
- Number of Positions :
- 240
- Number of Rows :
- 5
- Pitch :
- 0.079" (2.00mm)