MP2-HS180-52
- Артикул производителя:
- MP2-HS180-52
- Краткое описание:
- CONN SHROUD 180POS PCB
- Number of Positions :
- 180
- Number of Rows :
- 5
- Pitch :
- 0.079" (2.00mm)