HDC-HS160-41
- Артикул производителя:
- HDC-HS160-41
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- CONN SHROUD 160POS PCB
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Backplane Connector Housings
- Color :
- Connector Style :
- Connector Type :
- Shroud for Male Pins
- Connector Usage :
- Plug
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 160
- Number of Rows :
- 4
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)