MP2-HS048-41
- Артикул производителя:
- MP2-HS048-41
- Краткое описание:
- CONN SHROUD 48POS PCB
- Number of Positions :
- 48
- Number of Rows :
- 4
- Pitch :
- 0.079" (2.00mm)