CP2-HSA110-1
- Артикул производителя:
- CP2-HSA110-1
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- CONN SHROUD 110POS PCB
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Backplane Connector Housings
- Color :
- Connector Style :
- Connector Type :
- Shroud for Male Pins
- Connector Usage :
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 110
- Number of Rows :
- 5
- Pitch :
- 0.079" (2.00mm)