DLM5-260R
- Артикул производителя:
- DLM5-260R
- Краткое описание:
- CONN HOUSING 260POS PNL MNT
- Connector Usage :
- Receptacle
- Features :
- Actuating Camshaft Socket, Shielding, Zero Insertion Force (ZIF)
- Number of Positions :
- 260
- Number of Rows :
- 10
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)