DLM1-156R
- Артикул производителя:
- DLM1-156R
- Производитель/Бренд:
- ITT Cannon, LLC
- Краткое описание:
- CONN HOUSING 156POS PNL MNT
- Производитель :
- ITT Cannon, LLC
- Категория товара :
- Backplane Connector Housings
- Color :
- Connector Style :
- Connector Type :
- Housing for Non-Gendered Contacts
- Connector Usage :
- Receptacle
- Features :
- Actuating Camshaft Socket, Shielding, Zero Insertion Force (ZIF)
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Positions :
- 156
- Number of Rows :
- 6
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)