G81-1800LPAUS-0
- Артикул производителя:
- G81-1800LPAUS-0
- Производитель/Бренд:
- Cherry Americas LLC
- Краткое описание:
- KEYBOARD LT GRAY PS/2 16" 101KEY
- Производитель :
- Cherry Americas LLC
- Категория товара :
- Keyboards
- Color :
- Light Gray
- Features :
- Interface :
- PS/2
- Number of Keys :
- 101
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 15.940" L x 7.090" W x 1.730" H (405.00mm x 180.00mm x 44.00mm)