ZV75K2220T801N
- Артикул производителя:
- ZV75K2220T801N
- Производитель/Бренд:
- Stackpole Electronics Inc
- Краткое описание:
- MLV, 75V (Vrms), 10%, 2220, 800A
- Производитель :
- Stackpole Electronics Inc
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 700 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 800 A
- Energy :
- 6.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 75 V
- Maximum DC Volts :
- 100 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 2220 (5750 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 132 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 108 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 120 V