ZVL35K14T
- Артикул производителя:
- ZVL35K14T
- Краткое описание:
- MOV, 35V (Vrms), 10%, 14mm
- Capacitance @ Frequency :
- 1260 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1 kA
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 61.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V