ZVL25K07B
- Артикул производителя:
- ZVL25K07B
- Краткое описание:
- MOV, 25V (Vrms), 10%, 7mm
- Capacitance @ Frequency :
- 790 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 1.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 31 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 42.9 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35.1 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V