CV130K10T
- Артикул производителя:
- CV130K10T
- Краткое описание:
- MOV, 130V (Vrms), 10%, 10mm
- Capacitance @ Frequency :
- 580 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2.5 kA
- Energy :
- 34J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 170 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 225.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 184.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 205 V