ZVL25K05B
- Артикул производителя:
- ZVL25K05B
- Производитель/Бренд:
- Stackpole Electronics Inc
- Краткое описание:
- MOV, 25V (Vrms), 10%, 5mm
- Производитель :
- Stackpole Electronics Inc
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 315 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 0.7J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 31 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 42.9 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35.1 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V