ZVL25K14T
Артикул производителя:
ZVL25K14T
Краткое описание:
MOV, 25V (Vrms), 10%, 14mm
Capacitance @ Frequency :
1890 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
1 kA
Energy :
7.2J
Features :
Maximum AC Volts :
25 V
Maximum DC Volts :
31 V
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Varistor Voltage (Max) :
42.9 V
Varistor Voltage (Min) :
35.1 V
Varistor Voltage (Typ) :
39 V