AV30K3225T202N
- Артикул производителя:
- AV30K3225T202N
- Производитель/Бренд:
- Stackpole Electronics Inc
- Краткое описание:
- MLV, AUTO, 30V (Vrms), 10%, 3225
- Производитель :
- Stackpole Electronics Inc
- Capacitance @ Frequency :
- 6600 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2 kA
- Energy :
- 25J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 34 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 3225 (8063 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 51.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V