ZV115K1210T201N
- Артикул производителя:
- ZV115K1210T201N
- Производитель/Бренд:
- Stackpole Electronics Inc
- Краткое описание:
- MLV, 115V (Vrms), 10%, 1210 200A
- Производитель :
- Stackpole Electronics Inc
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 200 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 200 A
- Energy :
- 2.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 115 V
- Maximum DC Volts :
- 150 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 162 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 180 V