CV115K10B
- Артикул производителя:
- CV115K10B
- Краткое описание:
- MOV, 115V (Vrms), 10%, 10mm
- Capacitance @ Frequency :
- 650 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2.5 kA
- Energy :
- 30J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 115 V
- Maximum DC Volts :
- 150 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 162 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 180 V