ZVL35K10T
- Артикул производителя:
- ZVL35K10T
- Производитель/Бренд:
- Stackpole Electronics Inc
- Краткое описание:
- MOV, 35V (Vrms), 10%, 10mm
- Производитель :
- Stackpole Electronics Inc
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 680 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Energy :
- 5.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 61.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V