CV150K07T
- Артикул производителя:
- CV150K07T
- Производитель/Бренд:
- Stackpole Electronics Inc
- Краткое описание:
- MOV, 150V (Vrms), 10%, 7mm
- Производитель :
- Stackpole Electronics Inc
- Capacitance @ Frequency :
- 280 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 18J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 150 V
- Maximum DC Volts :
- 200 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 264 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 216 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 240 V