PV250K4032T
- Артикул производителя:
- PV250K4032T
- Производитель/Бренд:
- Stackpole Electronics Inc
- Краткое описание:
- MLV, 250V (Vrms), 10%, 4032, 120
- Производитель :
- Stackpole Electronics Inc
- Capacitance @ Frequency :
- 180 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 25J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 320 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 390 V