ZVL25K20B
- Артикул производителя:
- ZVL25K20B
- Краткое описание:
- MOV, 25V (Vrms), 10%, 20mm
- Capacitance @ Frequency :
- 4670 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2 kA
- Energy :
- 22.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 31 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 42.9 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35.1 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V