ZVL30K20B
- Артикул производителя:
- ZVL30K20B
- Краткое описание:
- MOV, 30V (Vrms), 10%, 20mm
- Capacitance @ Frequency :
- 3870 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2 kA
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 51.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V