B72590D0900B060
- Артикул производителя:
- B72590D0900B060
- Краткое описание:
- VARISTOR CDS2C90GTB
- Current - Surge :
- 1 A
- Maximum DC Volts :
- 90 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- Varistor Voltage (Min) :
- 125 V