EZJ-ZSV270SAK
Артикул производителя:
EZJ-ZSV270SAK
Краткое описание:
VARISTOR ARRAY 27V 39PF 0504
Capacitance @ Frequency :
39 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
5 A
Maximum DC Volts :
16 V
Number of Circuits :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Max) :
29.7 V
Varistor Voltage (Min) :
24.3 V
Varistor Voltage (Typ) :
27 V